BRAMY UCHYLNE - SPRZEDAŻ MONTAŻ
PRODUKUJEMY GARAŻE NA KAŻDY WYMIAR
GARAŻE NA KAŻDY WYMIAR
PORADY
1. Przygotowanie terenu pod garaż ?
Przygotowanie terenu pod garaż leży w gestii inwestora.
A) Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie wylewki betonowej o grubości 10 cm powiększonej o minimum 20 cm z długości i szerokości do zamawianego garażu ( należy zachować przekątne ) To rozwiązanie pozwoli bardzo dobrze przy kotwiczyć garaż.
B) Garaże można również osadzić na płytach chodnikowych układając je na rogach.

C) Garaż można również osadzić na kostce granitowej lub brukowej.
2. Kotwiczenie garażu
Kotwiczenie garażu to inaczej przytwierdzenie konstrukcji garażu do podłoża. Kotwiczenie garażu leży po stronie inwestora, chyba że klient zamówi garaż z usługą kotwiczenia. Ta usługa jest dodatkowo płatna i zależy od rozmiaru konstrukcji oraz podłoża do którego ma być przytwierdzony garaż.

Po złożeniu garażu przez naszą firmę, inwestor jest zobowiązany do zakotwiczenia konstrukcji do podłoża ( chyba że zamówił garaż z usługą kotwiczenia )
3. Jak zamówić garaż
Garaż można zamówić na kilka sposobów.
A) Telefonicznie dzwoniąc pod nr. tel. 508 228 473 –podczas rozmowy telefonicznej klient podaje: - długość, szerokość i wysokość garażu - rodzaj dachu : dwuspadowy, jednospadowy do przodu albo do tyłu lub na prawy albo lewy bok. - kolor garażu i dachu - opcje dodatkowe : bramy uchylne, dodatkowe drzwi, otwory okienne -dokładny adres montażu -dane osobowe wraz z numerami telefonów
B) Za pośrednictwem naszej strony internetowej
C) Za pośrednictwem allegro
4. Płatność za garaż
Klient płaci gotówką dopiero po zakończeniu montażu garażu. Zaliczki pobierane są tylko przy dużych i nietypowych zamówieniach.
5. Gwarancja
Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Podstawą gwarancji jest faktura VAT lub paragon zakupu.
6. Na jakim terenie działamy ?
Świadczymy usługi na terenie całej Polski, Słowacji oraz Czech.
7. Termin realizacji.
Zlecenia realizujemy do 25 dni roboczych chyba że Państwo potrzebujecie więcej czasu na zrealizowanie podłoża pod garaż itp.
Na 2-3 dni przed przyjazdem do Państwa poinformujemy o tym fakcie telefonicznie.
W związku z dużą ilością zamówień, a zważywszy na fakt iż chcemy nadal utrzymać wysoką jakość oraz staranność wykonania naszych produktów informujemy, że czas realizacji zamówienia wydłużamy do 10 tygodni.
8. Blacha ocynkowana, akrylowa oraz drewnopodobna.
Blacha ocynkowana ma grubość 0,5 mm. jest pokryta warstwą cynku który chroni przed korozją.

Blacha akrylowa to blacha ocynkowana powlekana różnymi kolorami które można wybrać z palety kolorów RAL w macie lub połysku. Blachy akrylowe zabezpieczane są przed zarysowaniem lub uszkodzeniem podczas transportu i montażu folią ochronną którą po skończonym montażu trzeba usunąć.

Blacha w kolorze Złoty Dąb, Ciemny Dąb oraz Orzech to blacha akrylowa imitująca wygląd danego drewna.
9. Konstrukcja garażu

A) Kątownik zimnogięty
B) Ceownik
C) Teownik
D) Profil Zamknięty
E) Kratownica służy jako wzmocnienie dachu dwuspadowego kiedy garaż nie posiada ściany działowej. Wykonana jest z ceownika o wymiarach 50x50x3 mm.
10. Bramy garażowe :dwuskrzydłowe i uchylne.
Brama dwuskrzydłowa jest w cenie garażu posiada dwa uchwyty na kłódki, jedno skrzydło unieruchamia się ryglami które znajdują się w dolnej i górnej części. Drugie skrzydła zaopatrzone jest w zamek z kluczem oraz rączkę do otwierania.

Brama uchylna (dodatkowo płatna ) podnoszona jest na sprężynach do góry i chowa się w garażu co daję większe pole manewru przy wjeździe lub wyjeździe z garażu. Brama wyposażona jest w klamkę oraz zamek.

Do bramy uchylnej istnieje możliwość zamontowania automatu elektrycznego który za pośrednictwem pilota będzie podnosił oraz zamykał bramę ( opcja dodatkowo płatna)
Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.